środa, 6 lipca 2016

Twórcze inspiracje 2-3/ 2016 Recenzja


Trochę mi głupio że dopiero teraz dodaje ten post..Ale tak wyszło że nie miałam czasu....Zapraszam do czytania i oglądania ;)
Jakiś czas temu na Facebook "Twórcze inspiracje" zaproponowano możliwość recenzowania ich gazetki.  Osoby chętne posiadające bloga miały pozostawić link do bloga pod wyznaczonym postem i tam poprzez "lajki" od innych osób były wyznaczane osoby do recenzji. I ja jestem jedną z nich więc zapraszam do oglądania :)

Tak wygląda okładka, jak dla mnie bardzo zachęcają szczególnie dla osób które chcą poznać rożne techniki rękodzieła bo nie znalazły jeszcze tej dla siebie :) Widzimy po lewej stronie że jest wypisana naprawdę długa lista najróżniejszych technik rękodzieła :)


Na pierwszych stronach widzimy "list" do czytelnika gdzie poruszona jest własnie kwestia różnorodności technik w tym numerze :)
Przedstawiony jest też równie bardzo fajny i czytelny spis treści :)

Wspomniałam już że w gazecie mamy wiele różnych technik zdobienia.
I do wszystkich są dołączone bardzo fajne instrukcje. A oto kilka z nich;
Na początek Naszyjnik z rozetek yo-yo, Uważam że instrukcja bardzo fajna i czytelna.


Instrukcja haftu wstążeczkowego  dokładnie na torbę z sową. Fajnie wypisane są wszystkie materiały, instrukcja, schemat i zdjęcia gotowego wyrobu :)
Kolejna bardzo fajna instrukcja osobiście bardzo mi sie podoba i na pewno to wykorzystam. I na koniec stronka na której są pokazane blogi warte obejrzenia :)

Zachęcam do kupna gazety każdą osobę która chce poeksperymentować z różnymi technikami :)

Mam nadzieje że taka recenzja Wam sie przyda :)
Dziękuje za odwiedziny :)


3 komentarze:

  1. Ciekawa jestem czy jednak coś z tego wykorzystasz?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na 100% wykorzystam pomysł na kartkę z wykorzystaniem qullingu :) kiedyś się w to trochę bawiłam i chciałabym do tego wrócić ;) a reszcie popracuje jak będę miała złudzenie krzyżykowy; p

    OdpowiedzUsuń