sobota, 17 września 2016

Twórcze inspiracje 4-5/2016 Recenzja

W ostatniej recenzji zaczęłam od przeprosin... Teraz to chyba powinnam być spalona na stosie...Zaczęło sie od tego że nie spodziewałam sie że dostane kolejną gazetkę i nie zaglądałam do skrzynki gdy zobaczyłam że jest już dostępna...A później...? Eh... później to już tylko moje lenistwo...Dobra. Koniec przepraszania. Zabieram sie do roboty. Obiecuje że już sie to nie powtórzy i posty będą na czas oraz będą regularne. Zabieram sie do recenzji :)
Na pierwszej stronie widzimy krótką zmianę na temat chronienia naszej planety- stąd  główny temat numeru, czyli tworzenie nowych rzeczy z tego co już mamy :) Widzimy też bardzo fajny i czytelny spis treści.

 Na kolejnej stronie znajdziemy artykuł na temat ogólnie mówiąc "Twórczości".


Następnie znajdziemy instrukcje jak odnowić stare  krzesełko.
Instrukcja jest krok po krok bardzo przejrzyście rozpisana. 


Następną propozycją  jest "Kudłata poduszka", Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie tego co już mamy w domu.  Instrukcja ponowie jest bardzo przyjemna. 


"Pokrowiec na chusteczki" kolejna propozycja w gazecie która bardzo przypadłam mi do gusty. Mam nadzieje że w końcu uporam sie z bieżącymi pracami sobie taki wyczaruje. 


Kolejną propozycja jest "Plecak z dżinsów", bardzo fajne wykorzystanie już nie potrzebne spodnie.  Tak jak w poprzednich propozycjach instrukcja jest bardzo fajna wieli plus za czytelny rozpis potrzebnych materiałów.  


Kolejną propozycją jest kocyk dla dzidziusia. Projekt skradł moje serce (pewnie dlatego że kocham wszystko co jest dla małych dzieci ). Ponowie instrukcja przyjemna są również propozycje 2 podobnych ściegów. 


Na kolejnej stronie mamy propozycje "Wzory na gobelin",można jest stożyć na drutach, szydełku czy przy wykorzystaniu koralików.  Wzory można również wykorzystać do własnego pomysłu. 

 Dalej mamy instrukcje do haftu wstążeczkowego i piękny wzór lawendy. 


Na kolejnych 2 stronach mamy prace przysłane  przez czytelników, bardzo fajny pomysł. 


Dalej mamy fajny pomysł na ozdobienie koszulki przy wykorzystaniu niezbyt trudnych ściegów, odpowiednie również dla dzieci. 


I mamy jeszcze jedna propozycje na wykorzystanie już nie potrzebnych spodni.


Autorzy zaproponowali nam również bardzo fajne pomysły na wykorzystanie bursztynów do stworzenia własnej oryginalnej biżuterii.


Teraz czas na bransoletki które przypadły mi do gusty, mam nadzieje że którąś sobie stworze i w tedy napisze o nich więcej ;) 
Na końcowych stronach dostajemy faje małe worki do wyszycia, obraz dużo propozycji do ich wykorzystanie :)

W gazecie mamy również stronę poświęconą polecaniu blogów które są warte zobaczenia :)
 Podsumowując,  w gazecie jest bardzo dużo propozycji i wydaje mi sie że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak można przeczytać powyżej ja już mam swoich faworytów :) 

Dziękuje za możliwość recenzowania gazetki :)
Dziękuje za odwiedziny :)
  Na koniec chciałam jeszcze polecić  nowy numer "Igłą malowane 5/2016" . Ja znalazłam  tam wiele cudnych worów które dołączą do mojej listy :)


Dla osób które śledzą postępy z moich fuksji i tygrys, niedługo będą nowe posty, fuksje pokażą sie na dniach :) 3 komentarze:

  1. Świetna recenzja, ja kupiłam ten numer i bransoletki też sobie zrobię:-)
    Pozdrawiam i czekam na fuksje i tygrysa:-)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa recenzja :) również polecam najnowsze Igla malowane mysle ze każdy znajdzie tam cos dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń